Mirzakarimas Norbekovas - Kvailio patirtis, arba kelias į praregėjimą. Kaip atsikratyti akinių (ru)

Norbekovo metodika padėjo tūkstantiems žmonių be jokių vaistų ir be gydytojo pagerinti regėjimą ir išgydyti kitas ligas. Net jeigu jūs turite puikų regėjimą - skaitykite šią knygą ir gausite milžinišką optimizmo ir gyvenimo skonio užtaisą. Tie, kas perskaitė, jaučiasi energingi, paprastai žiūri ir sprendžia problemas, kurios anksčiau sukeldavo daug vargo ir atrodė neišsprendžiamos.

Parsisiųsti el. knygą rusų kalba (1,7 MB)

Komentarai

Goda portretas

Tiek daug geru atsiliepimu apie sia knyga - ir ne vieno jos egzempliorio knygynuose... Deja rusiskai skaityti nemoku. Gal kas galit informuoti - kur galeciau sia knygute isigyti? aciu :)
orijona portretas

Laba diena.Nueikite į savo knygyną,arba į centrinį knygyną ir paprašykit, kad jums parvežtų ją.Jei tiekėjai tik turi.Aš taip ne vieną knygą nusipirkau. Dabar skaitau A.Karo apie svorio metimą.Man ją parvežė,nes tuo metu nebuvo.. Sėkmės.
paulius portretas

labas vakaras,Manau,kad svoris nera didele problema yra daug sprendimo budu, as ieskau gyvenimo budo,aisku man tinkancio ir metodikos jam pasiekt,Vien kuno svoris-tai tik vienas klausymas ir tiek is begales klausymu i kuriuos bandoma atsakyti ir pasiekt,Koks gyvenimo budas,toks ir kunas, dar yra siela,cia sunkiau,
orijona portretas

Sveiki,visi.Pauliau, jūs visiškai teisus.Kai pakeisi savo gyvenimo būdą, atsikratysi daug vsokio šlamšto galvoje ir t.t. ir t.t.,nereiks ir tokių knygų skaityti.Tik ši knyga man dabar kaip ir vienas iš būdų atsikratyt to šlamšto.Ji super,labai smagu skaityt. O čia rašau tik šiaip.Buvau kaime,tėviškėj.Sėdėjau naktį kieme.Rudenį būna labai daug žvaigždžių danguje.Ar nepamiršot? Tai sielai. . . Sėkmės visiems.
pitbulė portretas

puikiai pateikta knyga, tik įpusėjau skaityti, o jau tiek garsaus juoko nuskambėjo, ne tik manau, bet ir žinau, kad ji padės atsikratyti ne tik akinių!
vikute55 portretas

Laba diena. Norbekoas turi savo svetaine, is ten esu parsisiuntusi jau igarsintas knygas.